دانلود آهنگ یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده از علی ساداتی

آهنگ زیبای یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده Ahmad Solo موزیک و تنظیم : احمد سلو.

۹ فروردین ۱۴۰۱آهنگ زیبای یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده Ahmad Solo موزیک و تنظیم : احمد سلو .
وارد نشده: معبودممعشوقمکر
یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده. . دانلود آهنگ چرا ناراحتی حال من خوبه مگه دعوا کار من بوده از عرفان.
وارد نشده: معبودممعشوقم

گناهم این بود که عاشق شدمعاشقی را مقدس میدانستمفکر میکردم معشوقم معبودم میشودسماع گونه به دورش میگشتمو عبادتش میکردمآخر مگر عشق ستودنی نبودمن که ستایشش .

بعضـی می گویند:چکارکنیم تا عبادت را دوست داشـته باشـیم. عاشق عبادت باشـیم. بهفرزنـدم میگویم نمـاز بخوان، می گویـد خوب می خوانم، عـاشق عبادت نیست.چرا؟ یکی دیگر .
وارد نشده: معبودممعشوقم

۵ خرداد ۱۳۹۸ - آهنگ زیبای یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده Ahmad Solo موزیک و تنظیم : احمد سلو.
وارد نشده: معبودمکر

میگیره#بارون آروم توی#چشمام حرفات نمک شدن روی#زخمام!!! #یادِتو،جانِ دلم حال بَدم غرقِ#نمازم کرده جایِ#معبودم و#معشوقم این دل که#عبادت .
وارد نشده: کر ‏| باید شامل این عبارت باشد: کر

آهنگ زیبای یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده Ahmad Solo موزیک و تنظیم : احمد سلو.
وارد نشده: معبودم ‏| باید شامل این عبارت باشد: معبودم

یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودم و معشوقم و این دل که عبادت کرده , دانلود اهنگ یاد تو حال بدم غرق نمازم کرده , اهنگ حرفات نمک شدن روی زخمام .
وارد نشده: کر ‏| باید شامل این عبارت باشد: کر

۲۱ مهر ۱۳۹۹دانلود آهنگ زیبای یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده Ahmad Solo موزیک و تنظیم : احمد .
وارد نشده: اهنگمعبودممعشوقمکر

۲۴ خرداد ۱۴۰۱غزل شمارهٔ 1704: دل بیضهٔ طاووس خیال است به برگیر. دل بیضهٔ طاووس خیال است به برگیر****یعنی نفسی چند توهم درته پرگیر این صبح امیدی‌که طرب .

چون فرزندت را که در دامنت پرورش دادی، فرزندی بود که در راه خدا کار می کرد و حاال مادر! من از. شما خواهش می کنم حال که فرزندت داماد نشد، بر روی جنازه من پول .

تویی دلبر ، ز جان بهتر ، رخت دیگر ، مرا مستانه کرده . شب مولاست ، به دل سوداست ، جهان زیباست ، دلم غرق تمناست . که نقطه نقطه ی آن جای بوسه ی زهراست

PDF
همة بدی ها قرار شد، که از بین برن تو رو آفریدن خالیق، زیر دِین برن . تموم کار و بارم سکه از کرم حسینه سراغ خونمُ از من نگیر حرم حسینه.

شب قدر فرا رسید و عطر دل‏انگیز معنویت ، روح مشتاقان را اسمانی‏تر کرد ، شب قدر . زیباترین عبادت : غرق در بحر دلدادگی ، بی‏خود از خود ، تیر را این هنگام .

اهنگ یادتو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جای معبودم معشوقم عبادت کر

دانلود آهنگ پدرام پالیز زیبای من

اهنگ ای گل چیده شده ریشه ازجامیکنم

آهنگ آغلاما گوزلریم اولمادی

دانلود آهنگ پیام فراشی به نام دختر خرمائی متن آهنگ

,دلم ,جان ,کرده ,حال ,تو ,جان دلم ,حال بدم ,دلم حال ,تو جان ,یاد تو ,نشده معبودم ‏معشوقم
مشخصات
آخرین جستجو ها